Veilingen 2020-09-03T12:04:58+00:00

Veilingen

GESIGNEERD HERACLES SHIRT MATS KNOESTER
Eindigt over: 20 dagen 20 uren 15 minuten 46 seconden
€100.00
Minimumverkoopprijs is gehaald.

( 110.00 euro of meer bieden)

Mats Knoester heeft de hele jeugdopleiding bij Feyenoord doorlopen en is nu iedere week vaste keus van Heracles trainer Frank Wormuth. Mats die ooit bij de pupillen van ARC begon is een echte Alphenaar.

Geheel belangeloos stelt Mats zijn wedstrijd shirt beschikbaar aan de stichting Help Maarten naar huis en heeft aan alle spelers gevraagd het shirt te signeren.

Op de achterkant van het shirt heeft Mats naast zijn vaste rugnummer zijn eigen handtekening gezet, dit wordt een collectors item, want wie weet naar welke prachtige club Mats nog doorgroeit?

Meld je eigen veiling aan voor Maarten >