Veilingen 2020-09-03T12:04:58+00:00

Veilingen

GESIGNEERD AJAX SHIRT NR. 12 NOUSSAIR MAZRAOUI
Eindigt over: 20 dagen 21 uren 40 minuten 32 seconden
No Bid
Minimumverkoopprijs is gehaald.

( 150.00 euro of meer bieden)

Dit is je kans om het prachtige originele wedstrijdshirt van Noussair Mazraoui de nr 12 van Ajax 1 te bemachtigen.

Je kunt het natuurlijk aantrekken maar inlijsten en op je kamer hangen of in de entree van je woning of bedrijf staat ook machtig mooi.

Toen we Noussair vroegen of hij een shirt ter beschikking wilde stellen was hij direct bereid om Maarten de helpende hand toe te steken.

Noussair Mazraoui groeide net als Mats Knoester en Jens Toornstra op in Alphen en omstreken en nu spelen deze streekgenoten alle 3 in de eredivisie en helpen hun plaatsgenoot.

Uiteraard is het shirt door Noussair gesigneerd. De handtekening is te vinden in het rood van rugnummer 12.

Jij kunt Maarten ook helpen door flink te bieden op dit shirt zodat we Maartens woning kunnen aanpassen. Het bieden begint met €150.

Meld je eigen veiling aan voor Maarten >